jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۳۸۸۵ ۲۰ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

# مسکن ـــ گران

رستمی از تهران:

با افزایش هزینههای تولید در بخش مسکن، ساخت وساز به حداقل رسیده است و با توجه به نیاز جوانان به مسکن در سالهای آینده مشکلات زیادی را در این بخش شاهد خواهیم بود.

# حباب ـــ گوشت

زمانی از کردستان:

علت گرانی گوشت قرمز که هرروز چند هزار تومان افزایش قیمت دارد چیست؟ آیا واژه حباب که این روزها مقصر اصلی تمامی گرانیهاست در گوشت قرمز نیز صدق میکند؟

# سرقت ـــ موبایل

فلاح از تهران:

با افزایش قیمت تلفنهای همراه دزدی این وسیله در خیابانها بسیار زیاد شده است، از نیرویانتظامی درخواست نظارت بیشتر داریم.

# تولید ـــ ملی

پورشریف از تهران:

با این گرانیها و کاهش قدرت خرید مردم، نه تنها حمایت از کالای ایرانی صورت نمیگیرد، بلکه تولید ملی نیز روز به روز در حال ضعیفتر شدن است.

# ترافیک ـــ دوبله

مرادی از تهران:

پارک دوبل خودروها در خیابان ششم نیروی هوایی با توجه به عرض کم این خیابان باعث ترافیک و راهبندان میشود و جای پلیس راهنمایی و رانندگی برای حل مشکل این ترافیک خالی است.

# کارخانه ـــ خاموش

صفری از اراک:

وزارت صنعت و کار در قبال خاموش شدن چراغ کارخانههای تولیدی و بیکار شدن کارگران باید پاسخگوی مردم باشد و ناتوانی مسئولان این وزارتخانهها باعث وقوع این مشکلات شده است.

# قشر ـــ ضعیف

جمعی از شهروندان:

نمایندگان مجلس فقط شعار بازنگری حقوق کارگران را میدهند ولی در عمل هیچ فشاری روی وزارت کار بابت این تغییرات نمیآورند، تمامی اجناس و کالاها افزایش دوبرابری داشته است ولی حقوق کارگران، کارمندان و بازنشستگان در ابتدای سال افزایشی حدود 12درصدی داشته است.

# وعده ـــ مسئولان

اسماعیلی از گرگان:

بعد از خرید خانه با وام مسکن اولی مسئولان بانک مسکن اعلام کردند که هنوز بخشنامه جدید که اجازه خرید خانه 20 ساله را هم میدهد صادر نشده است و با مشکلات زیادی روبهرو شدهام، چرا از حرف مسئولان این بانک ماهها باید بگذرد تا اجرایی شود؟

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر