jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۴۳۶۸۰   ۰۲ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۸:۳۹

رضا قوچان نژاد هم اکنون در اردوی ترکیه یکی از آماده ترین بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران است، بازیکنی که تمام تلاش خود را می کند تا بیشتر و بیشتر چشم کی روش را بگیرد.

«گوچی» از این خطر فرار کرد!

به گزارش جام جم آنلاین ، قوچان نژاد چهار سال پیش تنها گل تیم ملی را در جام جهانی برزیل در آخرین دیدار مقابل بوسنی و هرزگوین زد ولی به نظر می‌رسید امسال با وجود قرار گرفتنش در فهرست ۳۵ نفره اولیه تیم ملی، در لیست نهایی قرار نگیرد چراکه رقبای او مثل کاوه رضایی که ۱۶ گل در نخستین سال لژیونر شدن در ژوپیر لیگ بلژیک زد، شانس بیشتری داشتند. اما چند روز پیش که کی روش فهرست تیم ملی را اعلام کرد کاوه رضایی خط خورد و گوچی به پشتوانه تجربه بیشتر در تیم ملی ، حضور در جام جهانی قبلی و گلزنی در این رقابت ها در تیم ملی ماند. در واقع گوچی از خطر بزرگی فرار کرد و دوباره می تواند در جام جهانی بازی کند.

با این حال، قوچان‌نژاد باز هم توانسته با عملکردش نظر کی‌روش را جلب کند و حالا هم تلاش زیادی در تمرینات تیم ملی در اردوی استانبول ترکیه دارد تا در نهایت بتواند مثل چهار سال قبل، در جام جهانی روسیه هم مرد اول خط حمله ایران شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها