jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۳۵۱۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرمانده انتظامی شهرستان سنندج از مرگ یک نوزاد سه ماهه براثر گازگرفتگی خبر داد.سرهنگ حمیدرضا اکبری گفت: یکی از مسئولان بیمارستانی در سنندج در تماس با پلیس از مرگ مشکوک نوزادی سه ماهه خبر دادند.

بعداز این تماس ماموران کلانتری 12 برای بررسی موضوع در آنجا حاضر شدند. جسد نوزاد با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد. این در حالی بود که پزشکان علت مرگ نوزاد را خفگی اعلام کرده بودند. ماموران در این باره تحقیق کردند و معلوم شد این نوزاد براثراستنشاق گاز منواکسید کربن دچار خفگی شده و جان خود را ازدست داده است. / خبرگزاری میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر