نوانما اخبار کد خبر: ۱۰۶۵۹۵۹   ۰۲ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۷:۴۵

گروه موسیقی «سون» در سری جدید فعالیت‌های خود قطعه‌ای با عنوان «دیوونه» را برای مخاطبانش منتشر کرد.

«دیوونه» منتشر شد

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، پیش از انتشار قطعه «دیوونه»، گروه «سون» این اثر را در کنسرت خود اجرا و مخاطبانش را غافلگیر کرده بود.

گروه موسیقی سون در روند انتشار تک قطعه جدید خود نسخه‌ای از این قطعه را منتشر کرده که در کنسرت ضبط شده است.

جدیدترین آلبوم منتشر شده از گروه موسیقی «سون»، «دنیای بعد تو» نام دارد که نسبت به آلبوم قبلی این گروه تفاوت‌های قابل ملاحظه‌ای دارد که طولانی شدن زمان تولید و سپس انتشار این آلبوم و همچنین کمرنگ بودن اجرا‌های صحنه‌ای گروه «سون» در فاصله زمانی بین آلبوم «دوستت دارم» و این اثر یکی از بارزترین دلایل این اتفاق است.

گروه موسیقی «سون» تاکنون کنسرت‌های بسیاری را در شهر‌های مختلف ایران برگزار کرده و در این راستا یکی از اجرا‌های درخور توجه این گروه در جشنواره موسیقی فجر بوده است و استقبال از این اجرا به اندازه‌ای بود که بلیت‌های این کنسرت از چند روز پیش از برگزاری آن به‌طور کامل به‌فروش رسیده بود.

یکی از ابتکار عمل‌هایی که گروه موسیقی «سون» پیش از انتشار آلبوم جدید خود به خرج داد انتشار کلیپ ویژه قطعه «دنیای بعد تو» بود چرا که در روزگار فعلی انتشار کلیپ در بسیاری از موارد خیلی بیشتر از قطعه صوتی مورد استقبال مخاطبان قرار می‌گیرد و باعث هرچه بیشتر شنیده شدن یک اثر می‌شود.

گروه «سون» همچنین قرار است ۵ شهریور در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در تالار ابریشم فومن گیلان روی صحنه می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: