jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۰۴۲۲   ۲۲ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

این پرسپولیسی ساز جدایی کوک کرد

سودای بازی در جام جهانی

سامان نریمان جهان و کوک کردن ساز جدایی. نیمکت‌نشینی‌های مداوم در پرسپولیس، بسیار آزارش می‌دهد. می‌خواهد به تیمی برود که بازی کند.

سامان که در نقل و انتقالات زمستانی راهی این تیم شد، امید زیادی داشت تا بتواند به یکی از چهره‌های شاخص در پرسپولیس تبدیل شود؛ اما حتی در روزهایی که این تیم از کمبود بازیکن رنج می‌برد باز هم چندان به او بازی نمی‌رسید. این در حالی است که ظاهرا برانکو اعتقادی به بازی نریمان جهان ندارد و ترجیح می‌دهد تعویض‌هایش همان تعویض‌های تکراری باشد.

سامان بازیکن با اخلاقی است و در همان چند بازی کوتاه هم که برای پرسپولیس به میدان رفت، عملکرد خوبی از خودش نشان داد، اما... خود سامان در این مورد می‌گوید: «برانکو برای من مثل یک پدر دلسوز بود، اما می‌خواهم در جام جهانی 2018 روسیه شانس بازی کردن داشته باشم.»

سودای بازی در جام جهانی همه بازیکنان را وسوسه کرده است تا با ولع بیشتری در تیم‌هایی که حضور دارند بازی کنند. البته بیشتر توجه کی‌روش به لژیونرهاست و احتمالا سامان هم می‌خواهد به تیمی برود که خارج از ایران حضور دارد. هنوز چیزی مشخص نیست و هر اتفاقی ممکن است در فوتبال ایران بیفتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر