jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۰۴۲۲   ۲۲ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

این پرسپولیسی ساز جدایی کوک کرد

سودای بازی در جام جهانی

سامان نریمان جهان و کوک کردن ساز جدایی. نیمکت‌نشینی‌های مداوم در پرسپولیس، بسیار آزارش می‌دهد. می‌خواهد به تیمی برود که بازی کند.

سامان که در نقل و انتقالات زمستانی راهی این تیم شد، امید زیادی داشت تا بتواند به یکی از چهره‌های شاخص در پرسپولیس تبدیل شود؛ اما حتی در روزهایی که این تیم از کمبود بازیکن رنج می‌برد باز هم چندان به او بازی نمی‌رسید. این در حالی است که ظاهرا برانکو اعتقادی به بازی نریمان جهان ندارد و ترجیح می‌دهد تعویض‌هایش همان تعویض‌های تکراری باشد.

سامان بازیکن با اخلاقی است و در همان چند بازی کوتاه هم که برای پرسپولیس به میدان رفت، عملکرد خوبی از خودش نشان داد، اما... خود سامان در این مورد می‌گوید: «برانکو برای من مثل یک پدر دلسوز بود، اما می‌خواهم در جام جهانی 2018 روسیه شانس بازی کردن داشته باشم.»

سودای بازی در جام جهانی همه بازیکنان را وسوسه کرده است تا با ولع بیشتری در تیم‌هایی که حضور دارند بازی کنند. البته بیشتر توجه کی‌روش به لژیونرهاست و احتمالا سامان هم می‌خواهد به تیمی برود که خارج از ایران حضور دارد. هنوز چیزی مشخص نیست و هر اتفاقی ممکن است در فوتبال ایران بیفتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر