jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۰۴۲۲   ۲۲ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

این پرسپولیسی ساز جدایی کوک کرد

سودای بازی در جام جهانی

سامان نریمان جهان و کوک کردن ساز جدایی. نیمکت‌نشینی‌های مداوم در پرسپولیس، بسیار آزارش می‌دهد. می‌خواهد به تیمی برود که بازی کند.

سامان که در نقل و انتقالات زمستانی راهی این تیم شد، امید زیادی داشت تا بتواند به یکی از چهره‌های شاخص در پرسپولیس تبدیل شود؛ اما حتی در روزهایی که این تیم از کمبود بازیکن رنج می‌برد باز هم چندان به او بازی نمی‌رسید. این در حالی است که ظاهرا برانکو اعتقادی به بازی نریمان جهان ندارد و ترجیح می‌دهد تعویض‌هایش همان تعویض‌های تکراری باشد.

سامان بازیکن با اخلاقی است و در همان چند بازی کوتاه هم که برای پرسپولیس به میدان رفت، عملکرد خوبی از خودش نشان داد، اما... خود سامان در این مورد می‌گوید: «برانکو برای من مثل یک پدر دلسوز بود، اما می‌خواهم در جام جهانی 2018 روسیه شانس بازی کردن داشته باشم.»

سودای بازی در جام جهانی همه بازیکنان را وسوسه کرده است تا با ولع بیشتری در تیم‌هایی که حضور دارند بازی کنند. البته بیشتر توجه کی‌روش به لژیونرهاست و احتمالا سامان هم می‌خواهد به تیمی برود که خارج از ایران حضور دارد. هنوز چیزی مشخص نیست و هر اتفاقی ممکن است در فوتبال ایران بیفتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر