رحمتی:باز هم فحش می‌خورم!

فحاشی به مهدی رحمتی در بازی استقلال و گسترش فولاد، یکی از سوژه‌های اصلی این مسابقه بود.
کد خبر: ۱۰۱۶۷۰۳

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال هم در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت از سال 68 که اولین بار در تبریز بازی کرده تا به امروز، این میزان از فحاشی بی‌سابقه بوده است. منصوریان با گلایه گفت: «از قبل از شروع بازی به خانواده‌های ما فحش دادند. اصلا مهدی رحمتی گلر ما نباشد، سید اولاد پیغمبر که هست؛ چرا باید فحش بخورد و تحمل کند. مربی و بازیکن اعصاب فولادی ندارند و تا چه حد می‌توانند تحمل کنند.» استقلالی‌ها معتقد بودند که هواداران گسترش چنین رفتاری نکرده‌اند و ماجرا از جای دیگری آب می‌خورد.

پس از بازی و در رختکن استقلال، مهدی رحمتی یکی از ناراحت‌ترین بازیکنان تیم بود چراکه از 45 دقیقه قبل از بازی و تا پایان مسابقه، علیه او شعار دادند. وقتی بازیکنان استقلال قصد داشتند به گلرشان دلگرمی بدهند، مهدی رحمتی واکنش جالبی نشان داد. او گفت: «مطمئنم در بازی تراکتور بیشتر فحش می‌خورم. این در واقع پیش‌زمینه‌اش بود!» این جمله رحمتی بسیار معنادار بود و باعث شد تا بازیکنان لبخندی به کنایه بزنند. رحمتی همچنین گفت: «این رفتارها و توهین‌ها دیگر برایم عادی شده است.»

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال هم در رختکن بشدت از این اتفاقات گلایه کرد و گفت باید فدراسیون فوتبال به این مسائل رسیدگی کند. باشگاه استقلال قصد دارد نامه‌ای را همراه فیلم‌های گرفته شده به کمیته انضباطی ارسال کند تا در این زمینه تصمیم تازه‌ای بگیرند. البته گسترشی‌ها می‌گفتند هواداران آنها به استقلالی‌ها فحاشی نکردند و خود منصوریان هم این موضوع را تائید کرد. حالا سوال اینجاست؛ فدراسیون باید طرفدار کدام تیم را محروم کند؟ بازی در زمین گسترش بوده است و قطعا نامه‌نگاری‌های استقلالی‌ها به نتیجه‌ای نخواهد رسید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها