jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۸۱۹۸   ۱۷ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کننده سریال «چراغ ملکوت» گفت: این سریال توسط جواد شمقدری در نیمه اسفندماه وارد مرحله پیش‌تولید خواهد شد.

محسن علی‌اکبری در گفت‌وگو با فارس، عنوان کرد: این سریال قرار است به کارگردانی جواد شمقدری تولید شود. در جلسه اخیری که با معاونت سیما داشتیم، قرار شد از نیمه اسفندماه وارد مرحله پیش‌تولید شویم. وی در مورد لوکیشن‌های این سریال توضیح داد:‌ بخش زیادی از این کار برای اولین بار توسط تکنیک سی‌جی‌آی (جلوه‌های بصری) تولید می‌شود. این سریال با متنی آماده که توسط نسرین صالحی به نگارش درآمده است، به مرحله تولید پا خواهد گذاشت. چراغ ملکوت، برای محرم سال 96 در شبکه یک سیما تولید خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر