jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۶۳۸۲   ۱۲ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مهدی علی‌نژاد، رئیس فدراسیون ووشو و حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی بزرگسالان و مدیر فنی تیم‌های ملی ووشو از این ورزش که خاستگاه آن از چین است، می‌گوید که با وجود چینی‌ها، ایران همیشه مدعی این رشته است.

علی‌نژاد به رادیو ورزش گفت: زمانی که فدراسیون ووشو را تحویل گرفتیم شرایط خوبی نداشت و بهترین رتبه ما در آن زمان رتبه هشتم جهان بود. در بخش بانوان هم موفقیت چشمگیری نداشتیم. ابتدا سعی کردیم وحدت و همدلی ایجاد کنیم. در مرحله بعدی، نقاط قوت و ضعف و فرصت‌ها را شناسایی و براساس آنها استراتژی‌هایی تدوین کردیم تا برنامه‌ها با مدیریت علمی اجرایی شوند. حسین اوجاقی، قهرمان سابق ووشو و سرمربی تیم ملی هم اظهار کرد: استراتژی فدراسیون هر پنج سال مورد بازبینی و نگارش مجدد قرار می‌گیرد و تمام تلاش‌ها بر این بوده تا نقاط ضعف را به قوت و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم. خوشبختانه تاکنون با شناخت خوب از عوامل داخلی و خارجی و با در نظر گرفتن شرایط مختلف تاثیرگذار در موفقیت، سکوهای جهانی و آسیایی ووشو را به‌دست آورده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر