jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۰۴۳۹   ۲۷ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

لیام نیسن، بازیگر ایرلندی‌تبار سینما، در اکشن دلهره‌آور «تعلیم‌دهنده» بازی می‌کند. کارگردانی فیلم را فیلمساز هموطن او نیل جردن به عهده دارد.

نیسن در فیلم در قالب مرد میانسالی به نام جان مور ظاهر می‌شود. او در کار تعلیم اسب‌های مسابقات است و روزگارش را در میدان‌های مسابقات اسب‌سواری می‌گذراند. او که در غرب ایرلند زندگی می‌کند، با یک تراژدی روبه‌رو می‌شود. حضور یک نوجوان مهاجر در خانه او و دوستی‌اش با یکی از اسب‌های مورد علاقه جان مور، اتفاقات اصلی فیلم را خلق می‌کند. فیلمنامه فیلم را دیوید دونهو و جیمز ویلمیر نوشته‌اند، که برای «سالی» تام هنکس با تحسین زیادی روبه‌رو شده‌اند. کلید فیلمبرداری تعلیم‌دهنده تابستان سال جاری میلادی در ایرلند زده می‌شود و نمایش عمومی آن، در اواخر فصل پاییز و زمان اکران عمومی فیلم‌های اسکاری است. سازندگان این درام اکشن پررمزوراز به موفقیت اسکاری آن امید فراوانی دارند. آنها از فیلم خود به عنوان یک کار روانکاوانه اجتماعی اسم می‌برند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر