jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۰۴۳۹   ۲۷ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

لیام نیسن، بازیگر ایرلندی‌تبار سینما، در اکشن دلهره‌آور «تعلیم‌دهنده» بازی می‌کند. کارگردانی فیلم را فیلمساز هموطن او نیل جردن به عهده دارد.

نیسن در فیلم در قالب مرد میانسالی به نام جان مور ظاهر می‌شود. او در کار تعلیم اسب‌های مسابقات است و روزگارش را در میدان‌های مسابقات اسب‌سواری می‌گذراند. او که در غرب ایرلند زندگی می‌کند، با یک تراژدی روبه‌رو می‌شود. حضور یک نوجوان مهاجر در خانه او و دوستی‌اش با یکی از اسب‌های مورد علاقه جان مور، اتفاقات اصلی فیلم را خلق می‌کند. فیلمنامه فیلم را دیوید دونهو و جیمز ویلمیر نوشته‌اند، که برای «سالی» تام هنکس با تحسین زیادی روبه‌رو شده‌اند. کلید فیلمبرداری تعلیم‌دهنده تابستان سال جاری میلادی در ایرلند زده می‌شود و نمایش عمومی آن، در اواخر فصل پاییز و زمان اکران عمومی فیلم‌های اسکاری است. سازندگان این درام اکشن پررمزوراز به موفقیت اسکاری آن امید فراوانی دارند. آنها از فیلم خود به عنوان یک کار روانکاوانه اجتماعی اسم می‌برند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر