jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۸۷۵۴۱   ۱۹ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

برنامه باشگاه میلان برای بازار نقل‌ و انتقالات زمستانی تغییر کرده است چراکه این باشگاه از خرید جرارد دئولوفئو بال اورتون منصرف شده است و به جای او قصد دارد ممفیس دپای، بال هلندی من‌یونایتد را جذب کند.

به نوشته نشریه توتواسپورت، روسونری که پیش از این قصد داشت بال اسپانیایی آبی‌های مرسی‌ساید را بخرد، بعد از ابراز تمایل ژوزه مورینیو به فروش دپای، حالا خرید این بازیکن 22 ساله را در دستور کار قرار داده است، بازیکنی که ماه ژوئن سال 2015 با قراردادی 30 میلیون یورویی به منچستریونایتد پیوست، اما نتوانست اعتماد آقای خاص را جلب کند و در این فصل یک بازیکن نیمکت‌نشین بوده است. توتواسپورت ادعا کرده است میلان ترجیح می‌دهد تا پایان فصل دپای را از من‌یونایتد قرض بگیرد چراکه تا آن زمان تکلیف انتقال سهام باشگاه به سرمایه‌گذاران چینی مشخص شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر