jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۸۴۴۴۱ ۱۱ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز اعلام کرد که جاده کرج - چالوس که از ظهر پنجشنبه هفته گذشته به سبب احتمال ریزش بهمن بسته شده بود، دیروز جمعه بازگشایی شد.

خسرو ارتقایی در گفت‌وگو با ایرنا اظهارکرد: برای اطمینان از نبود خطر ریزش بهمن، این مسیر مورد بازدید کارشناسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: اکنون جاده کرج - چالوس برای تردد خودروها باز است اما به رانندگان توصیه می‌شود با احتیاط در این مسیر کوهستانی حرکت کنند.

در نشست اضطراری پنجشنبه گذشته کارگروه بحران استانداری البرز با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر گرم شدن هوا و احتمال ریزش بهمن در این مسیر، جاده بسته اعلام شد.هفته گذشته بر اثر ریزش سنگ و سقوط بهمن در جاده کرج- چالوس پنج نفر در دو حادثه جان خود را از دست دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر