jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۷۹۳۱۱   ۲۶ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۰:۱۲

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: ٣ تصادف تنها به فاصله چندساعت کام پنجشنبه جاده ها را تلخ کرد.این حوادث در مجموع، به مجروح شدن ١١ نفر و کشته شدن ٣ نفر ختم شدند.

مرگ 3 نفر در تصادف زنجیره ای

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر سرهنگ نادر رحمانی درباره تصادفی که ساعت ١٦ پنجشنبه در استان آذربایجان شرقی اتفاق افتاده، گفت: واژگونی مینی بوس ایویکو که ١٤ نفر سرنشین داشت، در محور کیلومتر ١٥ مرند-صوفیان، باعث مجروح شدن ٣ نفر شد. علت این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

وی افزود: به فاصله یک ساعت و نیم بعد، تصادف دیگری در استان خراسان جنوبی اتفاق افتاده که باعث مجروح شدن ٥ نفر شد.

سرهنگ رحمانی در این باره گفت: ساعت ١٧:٣٠ پنجشنبه، پلیس راه دیهوک، تصادف یک دستگاه پژوپارس و پراید را در محور کیلومتر ٤٧ بیرجند گزارش داد که مشخص شد علت آن تجاوز به چپ پژو بوده است.

رحمانی ادامه داد: شمال استان فارس هم دیروز شاهد حادثه ای بود که متاسفانه منجر به فوت شده است.

به گفته رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، این تصادف که ساعت ١٨:٤٥ در محور کیلومتر ١٥ خرامه- آرمستان و بین ٤ وسیله اتفاق افتاده، متاسفانه ٣ کشته و ٣ مجروح به جای گذاشت. سواری پژو ٢٠٦، پراید، سمند و وانت نیسان در این تصادف با هم برخورد کردند که مقصر آن انحراف به چپ پژو ٢٠٦ بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر