jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۹۱۴۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

چرخیدن یک هواپیمای نظامی بر فراز منهتن آمریکا برای دقایقی نفس‌ها را در سینه مقامات و ساکنان نیویورک حبس کرد.

به گزارش تسنیم و به نقل از ان‌.بی.سی نیوز، یک هواپیمای نظامی که از یکی از پایگاه‌های نظامی این شهر به آسمان برخاسته و فراموش کرده بود پیام هشداری را که بعد از حادثه 11 سپتامبر در این شهر معمول شده صادر کند، برای دقایقی منهتن‌نشینان را به وحشت انداخت. بعد از حادثه 11 سپتامبر صدور پیام هشدار برای هواپیماهایی که بر فراز شهرها پرواز می‌کنند اجباری و به امری معمول بدل شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر