jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۷۸۶۳۱   ۲۳ آذر ۱۳۹۵  |  ۲۰:۳۶

کاشت و مراقبت از 200 درخت در علی آباد کتول

مجازات جالب یک مجرم

شعبه اول دادگاه تجدیدنظر استان گلستان حکم شش ماه حبس یک مجرم در علی آباد کتول را به غرس 200 اصله نهال در اراضی منابع طبیعی این شهرستان و مراقبت و نگهداری از آنان به مدت یک سال تبدیل کرد.

مجازات جالب یک مجرم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا ، بر اساس حکم صادره، فردی که براساس حکم شعبه 101 کیفری بخش کمالان شهرستان علی آباد کتول به دلیل قطع 120 اصله نهال جنگلی از گونه‌های مختلف و نیز آسیب رساندن به برخی گونه‌های دیگر، علاوه بر پرداخت جریمه نقدی، به تحمل شش ماه زندان نیر محکوم شده بود، با رأی جالب دادگاه تجدید نظر روبه‌رو شد.

براساس رأی دادگستری استان گلستان، این مجرم باید ضمن پرداخت جرایم، به جای تحمل شش ماه حبس، اقدام به غرس 200 اصله نهال و نگهداری و مراقبت از آنان به مدت یک سال نماید.

برپایه حکم قطعی دادگاه، مجرم پس از غرس نهال‌ها که با هماهنگی منابع طبیعی علی آباد کتول خواهد بود، باید به مدت یک سال از نهال‌ها نگهداری و مراقبت و گزارش تصویری آن را نیز طی چند نوبت به دادگاه اولیه ارائه نماید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها