jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۵۶۱۹۱   ۲۵ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۷:۴۰

عاشورا به‌عنوان یکی از مهم‌ترین رخدادهای تاریخ اسلام در 1400 سال پیش به‌شمار می‌رود و واقعه عاشورا علاوه بر عزاداری فرصتی است برای شناخت عمیق سیره امام حسین(ع).

در ایام محرم، اطلاعات، احادیث و روایات ارزشمندی از این امام بزرگوار نقل می‌شود، اما شناخت عمیق این واقعه نیازمند درک بیشتر و تحقیق و بررسی عمیق‌تر است و سایت جهانی کربلا برای ارائه اطلاعاتی مفید در این زمینه طراحی شده است. شخصیت امام حسین(ع)، مقالات، احادیث و عزاداری حسینی، دایره‌المعارف کربلا، آثار واقعه کربلا، شهدای کربلا، اربعین حسینی و امام حسین(ع) از نگاه بزرگان برخی از موضوعاتی هستند که در این سایت به آنها پرداخته شده است. همچنین مقالاتی با محوریت خاندان اهل بیت(ع)، شناخت ادیان و مذاهب مختلف، احکام اسلامی و مهدویت نیز از جمله موضوعات قابل دسترس در این سایت به‌شمار می‌رود.

در ادامه چنانچه به‌دنبال آرشیوی کامل از مداحی‌های مناسب این ایام هستید پیشنهاد می‌کنیم به منوی مداحی در سایت کربلا مراجعه کنید تا ضمن دانلود نوای کربلایی مداحان، از مقالات مختلف، زندگینامه مداحان و مطالب آموزش مداحی نیز بهره‌مند شوید.

http://karballa.ir

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر