jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۵۰۱۷۵   ۰۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شنیده می‌شود بعد از تصویری که بتازگی بیرانوند از خودش و امیری در اردوی تیم ملی منتشر کرد و باعث شد حاشیه‌هایی برایش درست شود، مسئولان تیم ملی هم از این بازیکن خواستند کمی بیشتر حواسش به این مسائل باشد؛ چراکه تیم ملی به آرامش نیاز دارد و دوست ندارند اتفاق حاشیه‌ای رخ دهد.

شنیده می‌شود پاره‌ای از اتفاقات رخ داده در باشگاه استقلال باعث شده پای یک وزیر دیگر هم به این ماجراها باز شود. وزیر ورزش بشدت از بعضی اتفاقات گلایه دارد. وزارت ورزش حتی اعتقاد دارد بیانیه تنظیم شده از سوی افشارزاده کار خود او نبوده است.

شنیده می‌شود یکی از بازیکنان معروف لیگ برتر در گفت‌وگویی که با مدیرعامل سابق باشگاهش داشته از او خواسته جریمه 20 درصدی سه سال قبلش را ببخشد! این مدیرعامل سه سال قبل باشگاه را ترک کرد و همان موقع بازیکنان را به دلیل نتایج تیم 20 درصد جریمه کرد. بازیکن لیگ برتری هم درخواست عجیبی از او داشته و گفته نامه‌ای برایش تنظیم کند به تاریخ سه سال قبل که در آن بنویسد همه جریمه شده‌اند الا او!

شنیده می‌شود یکی از ورزشکاران المپیکی که بتازگی با وعده سکه در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده بود، پس از این که تاخیر در پرداخت سکه‌اش پیش آمد، در اقدامی عجیب اقدام به شکایت کرده است. این رفتار او حتی باعث تعجب خیلی از رسانه‌ها شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر