jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۵۰۱۷۵   ۰۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شنیده می‌شود بعد از تصویری که بتازگی بیرانوند از خودش و امیری در اردوی تیم ملی منتشر کرد و باعث شد حاشیه‌هایی برایش درست شود، مسئولان تیم ملی هم از این بازیکن خواستند کمی بیشتر حواسش به این مسائل باشد؛ چراکه تیم ملی به آرامش نیاز دارد و دوست ندارند اتفاق حاشیه‌ای رخ دهد.

شنیده می‌شود پاره‌ای از اتفاقات رخ داده در باشگاه استقلال باعث شده پای یک وزیر دیگر هم به این ماجراها باز شود. وزیر ورزش بشدت از بعضی اتفاقات گلایه دارد. وزارت ورزش حتی اعتقاد دارد بیانیه تنظیم شده از سوی افشارزاده کار خود او نبوده است.

شنیده می‌شود یکی از بازیکنان معروف لیگ برتر در گفت‌وگویی که با مدیرعامل سابق باشگاهش داشته از او خواسته جریمه 20 درصدی سه سال قبلش را ببخشد! این مدیرعامل سه سال قبل باشگاه را ترک کرد و همان موقع بازیکنان را به دلیل نتایج تیم 20 درصد جریمه کرد. بازیکن لیگ برتری هم درخواست عجیبی از او داشته و گفته نامه‌ای برایش تنظیم کند به تاریخ سه سال قبل که در آن بنویسد همه جریمه شده‌اند الا او!

شنیده می‌شود یکی از ورزشکاران المپیکی که بتازگی با وعده سکه در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده بود، پس از این که تاخیر در پرداخت سکه‌اش پیش آمد، در اقدامی عجیب اقدام به شکایت کرده است. این رفتار او حتی باعث تعجب خیلی از رسانه‌ها شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر