jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۳۸۱۳۹ ۰۷ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک عکس، یک متن

سلفی با کیمیای ورزش

کیمیا علیزاده، دختر جوانی که نام خود را به عنوان اولین زن ایرانی که توانست مدال المپیک را از آن خود کند به ثبت رساند، این روزها مورد توجه مردم قرار گرفته و خیلی از خانواده‌‌ها او را به عنوان الگو به فرزندان خود معرفی می‌کنند. ایسنا عکسی منتشر کرده که دختربچه‌ای را در حال گرفتن عکس سلفی با کیمیا نشان می‌دهد.

مادر ترزا 106 ساله شد !‌

هندی‌ها مادر ترزا را خوب می‌شناسند و حافظه تاریخی آنها مهربانی این بانوی نیکوکار را از یاد نخواهد برد.آنان هر ساله در زادروز مادر ترزا مراسمی برای او برپا می‌کنند. امسال مردم هند 106سالگی مادر ترزا را جشن گرفتند.

فروش مدال المپیک برای نجات یک کودک

پیتر مالکو وسکی ورزشکار لهستانی مدال نقره خود را که در مسابقات پرتاب دیسک المپیک 2016 ریو به دست آورده بود، برای نجات یک کودک سرطانی فروخت.

 

بزرگ‌ترین توپ ساحلی

بزرگ‌ترین توپ ساحلی دنیا به قطر 6/16 متر در ساحل شهر بلاک پول انگلیس قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر