jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۳۴۵   ۰۶ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۴

خبر آسیب دیدگی زین الدین زیدان مهره تکنیکی تیم ملی فرانسه ضربه بزرگی برای این تیم بود او که در بازی روز یکشنبه مقابل کره جنوبی به خاطر کشیدگی عضله مجبور به ترک زمین شد

طبق تشخیص پزشکان نمی تواند در2 بازی اول فرانسه حاضر شود کلود سیمونه رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه با اعلام این خبر گفت : متاسفانه خبر بدی برای همه دارم و آن غیبت زیدان از2 بازی اول ماست نتیجه جواب عکسبرداری نشان می دهد که او حداقل باید یک هفته دیگر استراحت کند؛ اما نباید این مساله تاثیری در تیم ما بگذارد؛ چرا که برای قهرمان شدن باید همیشه آماده بازی کردن حتی بدون ستارگانت باشی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر