jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۳۱۸۹   ۲۶ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

جدال پرچمداران در زمین تنیس

ماری قهرمان شد

در دیدار رده‌بندی رقابت‌های تنیس، رافائل نادال اسپانیایی برابر کی‌نیشیکوری از ژاپن شکست خورد و برابر این تنیسور آسیایی حرفی برای گفتن نداشت تا در رده چهارم قرار بگیرد. نیشیکوری به مدال برنز تنیس المپیک ریو رسید. نادال نیز در بخش دو نفره توانست همراه لوپز به طلای تنیس بخش دو نفره المپیک برسد.

اندی ماری نفر اول المپیک لندن در فینال نفسگیر ریو حاضر شد و توانست در نهایت پس از مدت زمان بیش از چهار ساعت خوان مارتین دل پوتروی آرژانتینی، پدیده این المپیک را شکست دهد. دل پوترو با شکست نواک جوکوویچ صرب در مرحله نخست نشان داد برای درخشش در ریو آماده است و حضور او در فینال امیدهای آرژانتین را برای کسب یک طلای ارزشمند در المپیک چند برابر کند، اما تجربه ماری مدال نقره را برای آنها فرستاد.

این رقابت پرچمداران کاروان آرژانتین و بریتانیا بود تا یکی از جذاب‌ترین رشته‌های ریو کار خود را خاتمه دهد.

قهرمانی روسیه در تنیس زنان

رقابت‌های تنیس دوبل زنان با قهرمانی تیم دو نفره مارکارووا و ونینا از روسیه به پایان رسید. در بازی نهایی این دو تنیسور به مصاف تنیسورهای کشور سوئیس رفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر