رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد افتخارآفرینی سرمربی فرانسوی تیمش در فصل گذشته را با افزایش چشمگیر حقوق او تلافی کند.
کد خبر: ۹۲۸۸۱۵
پاداش ویژه زیدان

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از تسنیم ، باشگاه رئال مادرید حقوق مربی فرانسوی‌اش را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

به نوشته این نشریه زیزو فصل جدید فوتبال باشگاهی اروپا را در شرایطی آغاز می‌کند که طبق قرارداد جدیدش با کهکشانی‌ها، حقوقی دو برابر چیزی که فصل گذشته می‌گرفت، دریافت خواهد کرد.

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید با افزایش حقوق زیدان خواسته کار بزرگی که مربی فرانسوی تیمش با فتح لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته انجام داد، جبران کند.

به‌همین منظور او حقوق زیزو را دو برابر کرده و آن را از 2.7 میلیون یورو به 5.5 میلیون یورو در سال رسانده است. این در حالی است که زیدان تا پایان فصل آینده با رئال قرارداد دارد. حقوق جدید زیدان اما هنوز دو میلیون یورو از چیزی که کارلو آنچلوتی در دو فصل حضورش در رئال مادرید گرفت، کمتر است.

در همین حال نشریه آس خبر دیگری را از باشگاه رئال مادرید منتشر کرده است مبنی بر اینکه این باشگاه پیشنهادی 30 میلیون یورویی را برای ارائه به باشگاه نیوکاسل انگلیس آماده کرده است تا هافبک این تیم، موسی سیسوکو را به‌خدمت بگیرد.

رافائل بنیتس، سرمربی پیشین رئال مادرید که اکنون هدایت نیوکاسل را برعهده دارد، پذیرفته است که سیسوکو می‌‌خواهد تیم تحت‌ِهدایت او را ترک کند و گفته است که سد راهش نمی‌شود.

منبع : نشریه آس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها