jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۲۸۸۱۵ ۱۵ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۵:۳۰

رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد افتخارآفرینی سرمربی فرانسوی تیمش در فصل گذشته را با افزایش چشمگیر حقوق او تلافی کند.

پاداش ویژه زیدان

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از تسنیم ، باشگاه رئال مادرید حقوق مربی فرانسوی‌اش را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

به نوشته این نشریه زیزو فصل جدید فوتبال باشگاهی اروپا را در شرایطی آغاز می‌کند که طبق قرارداد جدیدش با کهکشانی‌ها، حقوقی دو برابر چیزی که فصل گذشته می‌گرفت، دریافت خواهد کرد.

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید با افزایش حقوق زیدان خواسته کار بزرگی که مربی فرانسوی تیمش با فتح لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته انجام داد، جبران کند.

به‌همین منظور او حقوق زیزو را دو برابر کرده و آن را از 2.7 میلیون یورو به 5.5 میلیون یورو در سال رسانده است. این در حالی است که زیدان تا پایان فصل آینده با رئال قرارداد دارد. حقوق جدید زیدان اما هنوز دو میلیون یورو از چیزی که کارلو آنچلوتی در دو فصل حضورش در رئال مادرید گرفت، کمتر است.

در همین حال نشریه آس خبر دیگری را از باشگاه رئال مادرید منتشر کرده است مبنی بر اینکه این باشگاه پیشنهادی 30 میلیون یورویی را برای ارائه به باشگاه نیوکاسل انگلیس آماده کرده است تا هافبک این تیم، موسی سیسوکو را به‌خدمت بگیرد.

رافائل بنیتس، سرمربی پیشین رئال مادرید که اکنون هدایت نیوکاسل را برعهده دارد، پذیرفته است که سیسوکو می‌‌خواهد تیم تحت‌ِهدایت او را ترک کند و گفته است که سد راهش نمی‌شود.

منبع : نشریه آس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر