jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۷۹ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس طرح مهر و ستاد نام‌نویسی مدارس گفت: اگر در زمان نام‌نویسی مبلغی بیشتر از مبلغ قانونی از اولیای دانش‌آموزان گرفته شود، به خانواده‌ها بازگردانده خواهد شد.

علی زرافشان در پاسخ به این سوال که برخی اولیا از ترس مدیران یا اختلال در روند آموزش فرزندشان در مدارس، تخلف مسئولان نام‌نویسی را به آموزش و پرورش گزارش نمی‌کنند، افزود: ما درباره تخلفات علم غیب نداریم، اما هر شخصی که در زمینه دریافت غیرموجه توسط مسئولان مدارس شکایت کند، به آن رسیدگی می‌کنیم و سال گذشته فقط ده مورد تخلف شهریه گزارش شده داشتیم./ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر