jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۵۷ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شنیده می‌شود انتشار چند فایل صوتی از بیرانوند، دروازه‌بان جدید پرسپولیس برای او مشکلاتی به وجود آورده. بعضی‌ها این فایل‌ها را عاملی برای منشوری شدن این دروازه‌بان می‌دانند. بیرانوند ولی به نزدیکانش گفته به هیچ وجه فایل‌های صوتی متعلق به او نیست و می‌خواهند برایش حاشیه‌سازی کنند.

شنیده می‌شود سوشا مکانی، دروازه‌بان پرسپولیس حرف‌های منتسب به او درباره بیرانوند را تکذیب کرده است. از او نقل قول شده بود که بیرانوند حالا می‌فهمد پرسپولیس چه تیمی است و با نفت فرق دارد. سوشا گفت که این حرف‌ها را هیچ‌وقت نگفته است.

شنیده می‌شود آرش برهانی از استقلالی‌ها بشدت دلخور است. قرار بود برهانی اگر 15 بازی برای آبی‌ها انجام دهد، 150 میلیون تومان اضافه بر قراردادش دریافت کند. برهانی قراردادش را پایین بست و قصد داشت با این آپشن درآمد خود را زیاد کند، اما مظلومی یکی دو بازی به آرش کمتر داد تا این پول از دستش بپرد و این روزها از باشگاه بشدت دلخور باشد.

شنیده می‌شود در شرایطی که زمینه برای بازگشت علیرضا منصوریان به استقلال مهیاست، یکی از مسئولان این باشگاه در هیات مدیره تلاش می‌کند مانع حضور این مربی بین استقلالی‌ها شود. البته حرف‌هایی به گوش منصوریان رسیده و قصد دارد در صورتی که سرمربی این تیم شد، در اولین اقدام از مدیرعامل بخواهد تا آن مسئول را کنار بگذارد.

شنیده می‌شود تماس‌های تلفنی منصوریان و رحمتی که اتفاقا خبرش در رسانه‌های ایران پیچید، باعث دلخوری پرویز مظلومی شده است. منصوریان در حال حاضر جزو گزینه‌های سرمربیگری استقلال است و مظلومی هم این موضوع را خوب می‌داند و به همین دلیل توقع ندارد بازیکنانش از حالا با او در ارتباط باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر