jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۲۸۰ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور با بیان این که اولویت ملی کشورمان باید اقتصاد مقاومتی باشد، گفت: صدا و سیما نقش مهمی در این باره دارد و همه باید در خدمت صداوسیما باشیم و آقای علی‌عسکری را حمایت کنیم.

حسام‌الدین آشنا در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس رسانه ملی گفت: سازمان صدا و سیما موثرترین عامل برای اجماع عمومی در اقتصاد مقاومتی است. آشنا افزود: همه وظیفه داریم در خدمت سازمان صداوسیما باشیم و از تمام کسانی که در این سال‌ها در این رسانه زحمت کشیدند تشکر کنیم. وی گفت: از رئیس سابق این سازمان آقای سرافراز نیز بابت تحولاتی که پایه‌گذاری کرد تشکر می‌کنیم. وی افزود: باید در دوره جدید هم از آقای علی‌عسکری حمایت کنیم چرا که آینده امیدبخشی پیش‌روی این سازمان وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر