jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۰۶۱۹۷ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۴:۵۴

لیگ برتر پانزدهم چندین بازیکن ناکام بزرگ داشت؛ بازیکنانی که اگر در حد و اندازه‌های خود ظاهر می‌شدند، چه‌بسا سرنوشت تیمشان چیز دیگری می‌شد.

ناکامان لیگ پانزدهم

در صدر این بازیکنان، سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس قرار دارد؛ کسی که هواداران سرخ، او را مسبب اصلی قهرمان‌نشدن تیمشان می‌دانند. پرسپولیسی‌ها البته یک ناکامی دیگر به نام بابک حاتمی داشتند، درست مثل رضا نورمحمدی. در سپاهان خبری از هادی عقیلی، دفاع آهنین نبود.

او در اواسط فصل توسط استیماچ اخراج شد و قبل از آن هم خوب ظاهر نشد. سپاهان محرم نویدکیا را هم داشت؛ کسی که هر دو مربی برکنار شده این تیم، او را متهم ناکامی خودشان دانستند!

حنیف عمران‌زاده، مدافع وسط استقلال نیز برخلاف همیشه چنگی به دل نزد. او پس از نمایش ضعیف در دربی برگشت از جمع استقلالی‌ها کنار گذاشته شد! استقلال، آرش برهانی، بهترین گلزن تاریخ خود را این فصل هم در اختیار داشت، اما آرش فقط دو گل زد! فولاد خوزستان هم درحالی با کاپیتان نامی خود مهرداد جماعتی طرفی نبست که در خط حمله هم اسماعیل شریفات باتجربه فقط یک گل برای این تیم به ثمر رساند!

ملوان هم درحالی سقوط کرد که بازیکن باتجربه‌ای مثل مازیار زارع فروغی را نداشت، درحالی که امید ملوانان به تجربه امثال او بود. آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی هم در نیم‌فصل از قطر با قراردادی سنگین راهی سایپا شد، اما تنها در چهار بازی برای تیم جدیدش به‌میدان رفت و به دلیل آسیب‌دیدگی، فصل را از دست داد !

پیام صادقیان بازهم ناکام بود. او این بار در دو تیم بود؛ ابتدا در نفت و در نیم فصل دوم در صبا.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر