jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۱۶۷ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

لیگ برتر پانزدهم چندین بازیکن ناکام بزرگ داشت؛ بازیکنانی که اگر در حد و اندازه‌های خود ظاهر می‌شدند، چه‌بسا سرنوشت تیمشان چیز دیگری می‌شد.

در صدر این بازیکنان، سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس قرار دارد؛ کسی که هواداران سرخ، او را مسبب اصلی قهرمان‌نشدن تیمشان می‌دانند. پرسپولیسی‌ها البته یک ناکامی دیگر به نام بابک حاتمی داشتند، درست مثل رضا نورمحمدی. در سپاهان خبری از هادی عقیلی، دفاع آهنین نبود.

او در اواسط فصل توسط استیماچ اخراج شد و قبل از آن هم خوب ظاهر نشد. سپاهان محرم نویدکیا را هم داشت؛ کسی که هر دو مربی برکنار شده این تیم، او را متهم ناکامی خودشان دانستند!

حنیف عمران‌زاده، مدافع وسط استقلال نیز برخلاف همیشه چنگی به دل نزد. او پس از نمایش ضعیف در دربی برگشت از جمع استقلالی‌ها کنار گذاشته شد! استقلال، آرش برهانی، بهترین گلزن تاریخ خود را این فصل هم در اختیار داشت، اما آرش فقط دو گل زد! فولاد خوزستان هم درحالی با کاپیتان نامی خود مهرداد جماعتی طرفی نبست که در خط حمله هم اسماعیل شریفات باتجربه فقط یک گل برای این تیم به ثمر رساند!

ملوان هم درحالی سقوط کرد که بازیکن باتجربه‌ای مثل مازیار زارع فروغی را نداشت، درحالی که امید ملوانان به تجربه امثال او بود. آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی هم در نیم‌فصل از قطر با قراردادی سنگین راهی سایپا شد، اما تنها در چهار بازی برای تیم جدیدش به‌میدان رفت و به دلیل آسیب‌دیدگی، فصل را از دست داد !

پیام صادقیان بازهم ناکام بود. او این بار در دو تیم بود؛ ابتدا در نفت و در نیم فصل دوم در صبا.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر