jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۶۰۵۵ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۱:۴۸

شیا لابوف بازیگر ژانر اکشن سینما، در درام ورزشی «بورگ/ مک انرو» بازی می کند. این فیلم حال و هوایی شرح حال گونه دارد.

شیا لابوف در میدان تنیس

به گزارش جام جم آنلاین ، خط اصلی داستان این درام شرح حال گونه در باره قهرمان افسانه ای دنیای تنیس جان مک انرو و فعالیت های اوست.

بخش اصلی داستان فیلم، اختصاص به مبارزه و مسابقه نفسگیر و حساس این قهرمان ورزش تنیس با رقیب سرسخت خود بجورن بورگ دارد.

این چهره برجسته ورزش سوئدی در اواخر دهه هفتاد میلادی و اوایل دهه هشتاد، بسیاری از مدعیان قهرمانی جهان را به مبارزه طلبید و آن ها را شکست داد.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، سوریر گودناسون سوئدی در داستان «بورگ/مک انرو» در نقش کاراکتر این ورزشکار سرشناس اروپایی بازی خواهد کرد.

او باید در جلوی دوربین سینما، در چهارده مسابقه حساس و نفسگیر شرکت کند. این مسابقات در فاصله سال های 1978 تا 1981 برگزار شدند.

استلان استارسگارد بازیگر مطرح سوئدی که در تعدادی از فیلم های هالیوودی بازی کرده، نقش لنارت برگلین مربی بورگ را در این درام شرح حال گونه دارد.

یانوش متز کارگردان فیلم اعلام کرده کلید فیلم برداری آن را اواسط فصل پائیز سال جاری میلادی می زند. از قرار معلوم کل صحنه های فیلم، در شهر لندن، سوئد، موناکو و نیویورک فیلم برداری خواهد شد.

شیا لابوف که از بازی در نقش جان مک انرو خوشحال به نظر می زسد، با بازی در این نقش گوشه چشمی هم به جایزه اسکار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر