jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۹۶۹ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس‌جمهور کرواسی به دعوت رسمی حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان و برای دیداری سه روزه عصر دیروز وارد تهران شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مراسم استقبال رسمی از خانم کولیندا گرابار کیتاروویچ امروز در مجموعه سعدآباد از سوی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران انجام و پس از معارفه هیات‌های عالی‌رتبه، مذاکرات رسمی روسای جمهوری دو کشور برگزار خواهد شد. همچنین چند سند موافقت‌نامه و تفاهم‌نامه در حضور روسای جمهوری اسلامی ایران و کرواسی توسط مسئولان ارشد دو کشور امضا و سپس حسن روحانی و خانم کیتاروویچ در کنفرانس خبری مشترک حضور خواهند یافت. گفتنی است؛ گرابار کیتاروویچ دومین رئیس‌جمهور کرواسی است که پس از استیپان مسیچ، رئیس‌جمهور سابق این کشور که در سال 2001 به تهران سفر کرده بود، به ایران می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر