jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۰۷۰ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

قاتل فراری پس از یک سال در بندرعباس دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ اسماعیل مشایخ، فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس در این باره گفت: ماموران هنگام گشتزنی در یکی از محله‌های شهر بندرعباس به یک دستگاه خودروی پژو با سه سرنشین مشکوک شدند و با اخطار به راننده، از او خواستند خودرو را متوقف کند. او بدون توجه به اخطارهای پلیس بر سرعتش افزود و فرار کرد. با فرار سرنشینان خودرو، ماموران به تعقیبشان پرداختند. در جریان این تعقیب و گریز، ماموران با استفاده ا ز قانون به کارگیری سلاح به سمت لاستیک خودرو شلیک کردند که باعث توقف وی شد. دو نفر از سرنشینان پژو متواری شدند. در ادامه این درگیری یک پلیس زخمی و یکی از متهمان دستگیر شد . این متهم در بازجویی اعتراف کرد دو نفر را در شهرستان کوار استان فارس به قتل رسانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر