jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۶۲۱ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مهران رجبی بازیگر شوخ و طنازی است و در اغلب نقش‌هایش توانسته تصویری جذاب و ماندگار در ذهن مردم ایجاد کند. او که مرد جبهه و جنگ هم هست و بارها در گفت‌وگوی مطبوعاتی‌اش به خاطرات این دوران اشاره کرده، این بار به تماشای مسابقات بین‌المللی قرآن کریم رفته است.

او درباره این تجربه به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: تماشای مسابقات قرآن کریم بسیار برایم لذت‌بخش بود و این نخستین بار است که برای تماشای مسابقات قرآن کریم آمده‌ام. وی افزود: من در فیلم‌های قرآنی و ارزشی متعددی بازی کرده‌ام و در هشت فیلم در نقش روحانی جلوی دوربین رفتم. آخرین فیلمی هم که نقش روحانی را داشتم، فیلم پارادایس علی عطشانی بود و در این فیلم‌ها تأثیر فراوانی از قرآن کریم گرفتم. بازیگر «طلا و مس» ادامه داد: من مسلمان هستم پس باید الگوهایم را از قرآن بگیرم، غنی باید از ثروت خود و عالم از علم خود و هنرمند هم از هنر خودش در راه خدا استفاده کند و به طور کلی هر فردی در مقابل قرآن کریم که هدیه‌ای ارزنده از طرف خداوند است، وظیفه‌ای دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر