jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۴۴۶۸ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۲۹

جرمی آیرونز که بازی اش در اکشن ابرقهرمانانه «بتمن علیه سوپرمن» با تحسین منتقدان سینمایی روبرو شد، نقش اصلی «بازیگری که آماده می شود» را بازی می کند.

جرمی آیرونز آقای بازیگر بیمار

به گزارش جام جم آنلاین ، جک هیوستن بازیگر جوان سینما که نسخه تازه درام تاریخی «بن هور» را آماده نمایش عمومی دارد، نقش مقابل آیرونز را به عهده دارد.

آیرونز در درام اجتماعی و خانوادگی تازه خود؛ در نقش بازیگر تحسین شده و بازنشسته ای ظاهر می شود که کارنامه هنری بسیار موفق و پرباری دارد.

در حالی که وی مورد علاقه و احترام عموم مردم و همکارانش است، رابطه ای سرد با پسر جوان خود دارد. پسر جوان تمام توجه خود را نثار همسر و زندگی خانوادگی خویش کرده است.

بیماری ناگهانی بازیگر و شرایط خاصی که به واسطه آن ایجاد می شود، او را مجبور به سفری به دور کشور می کند. به صورت طبیعی، پسر جوان او باید وی را در این سفر همراهی کند.

رابطه سرد این دو در طول سفر تغییر کرده و آن ها به شناخت تازه ای از یکدیگر می رسند. در جریان این سفر ناخواسته است که روابط پدر و فرزندی شکوفا می شود.

استیو کلارک امر کارگردانی «بازیگری که آماده می شود» را به عهده دارد. فیلم نامه اصیل و غیراقتباسی این ردام خانوادگی را او با همکاری تامس موفت نوشته است.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، کلید فیلم برداری فیلم (که لوکیشن های متعددی خواهد داشت) اواسط فصل تابستان سال جاری میلادی در شهر نیویورک زده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر