jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۳۴۲ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

«قهرمان بدنسازی بودم، اما به پیشنهاد دوستم مصرف شیشه را آغاز کردم. هر بار بعد از مصرف شیشه به‌خاطر هیجان، سرقت می‌کردم.» این بخشی از اعترافات مردی است که به‌خاطر هیجان به ده‌ها خودرو در تهران دستبرد زده بود.

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از عصر دوم اردیبهشت امسال و همزمان با گزارش سرقت از صندوق عقب خودرویی در خیابان اندرزگو در دستور کار پلیس پایتخت قرار گرفت.

با حضور ماموران در محل، مالباخته در شکایتش گفت: خودرو را برای دقایقی در مقابل خانه‌ام پارک کردم و زمانی که از خانه خارج شدم، از صندوق عقب سرقت شده بود.

ماموران سپس به بررسی دوربین‌های مداربسته محل سرقت پرداختند و توانستند خودروی پراید سارق را شناسایی کنند. در ادامه مالک پراید به نام محمد 41 ساله در منطقه نارمک دستگیر شد.

در زمان دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهم، مأموران مقادیر زیادی لوازم سرقتی از قبیل جعبه ابزار، ساک ورزشی، کیف دستی، ابزار آلات و ده‌ها دستگاه ضبط خودرو کشف کردند که براساس اعتراف صریح متهم از ده‌ها فقره سرقت صندوق عقب خودرو به‌دست آمده بود.

متهم پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی به ده‌ها فقره سرقت صندوق عقب خودرو در مناطق مختلف شهر بویژه «شمال» و «شمال شرق» تهران اعتراف کرد و افزود: تمامی اموال سرقت شده، بی‌هیچ کم و کاست در داخل یکی از اتاق‌ها نگهداری می‌شد که در زمان دستگیری تمامی آنها کشف و توقیف شد.

متهم درخصوص انگیزه‌اش از سرقت به کارآگاهان گفت: نیاز مالی برای انجام سرقت نداشتم و تنها به‌خاطر هیجان سرقت می‌کردم.

متهم که براساس ادعای خود در سال‌های گذشته، در مسابقات بدنسازی استانی عناوینی را نیز کسب کرده، اظهار کرد: از حدود یک سال قبل به پیشنهاد یکی از دوستانم مصرف شیشه را آغاز کردم. اوایل همه چیز برایم جنبه تفریح داشت، اما به مرور زمان معتاد شدم. هر بار بعد از مصرف شیشه به‌خاطر هیجانش سرقت می‌کردم.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف‌وند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: عکس سارق به خواست قاضی بدون پوشش در روزنامه‌ها چاپ می‌شود. افرادی که از او شکایت دارند می‌توانند به پایگاه یکم پلیس آگاهی در بزرگراه شهید صدر (مسیر شرق به غرب)، ابتدای خیابان شهید قلندری شمالی مراجعه کنند

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر