jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۹۰۳۹۱۶ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

بازی Call of duty: Infinite Warfare چند وقتی است که تائید شده و اطلاعات متعددی درباره آن درز کرده است. این هفته، فهرستی از موارد تائید شده درباره قسمت بعدی از سری بازی‌های ندای وظیفه تهیه کرده‌ایم.

داستان

بازیکنان پا در کفش کاپیتان رایس خواهند کرد؛ خلبان ردیف یکم عملیات ویژه که سکان‌داری رتریبیوشن، از آخرین سفینه‌های جنگی زمین را به‌عهده دارد. در این روایت، رایس هدایت باقیمانده نیروهای ائتلافی متحد علیه دشمنی بی‌رحم را عهده‌دار است. بازیکنان در بخش داستانی به بخش‌های مختلف منظومه شمسی سفر کرده و در فضاهایی از جمله زمین نزاعی بزرگ خواهند داشت.

صحنه وقوع

«تسلیحات لایتناهی» در آینده وقوع می‌یابد. بر اثر رشد شدید جمعیت و توسعه صنعتی، منابع حیاتی زمین به پایان رسیده‌ است. باقی ساکنان زمین به مستعمره‌های ساخته شده در دیگر سیاره‌های منظومه شمسی رو آورده‌اند تا با حفاری در آنها و سیارک‌های اطرافشان منابع لازم را فراهم کنند. ارزش این پایگاه‌ها، رادیکال‌های شبه‌نظامی را به حمله و تصرف آنها ترغیب می‌کند؛ عملی که کشورهای زمینی را در موقعیتی ناگوار قرار می‌دهد. اینجاست که اتحادی فضایی به وساطت سازمان ملل تشکیل می‌شود. البته هنوز جزئیات زیادی از نقش و هدف این اتحاد منتشر نشده است.

دشمن احتمالی

توضیحاتی که از The Settlement Defense Front (جبهه اسکان دفاعی) یا Front ارائه شده از آن به عنوان جنبش سرکشان یاد می‌کند که طی درگیری تجزیه به اتحاد فضایی پشت کرده‌اند. این ماجراها البته برای پیش از ماجرای تسلیحات لایتناهی است. از Front به‌عنوان «نیروی فاشیست» هم یاد می‌شود. پس از سال‌ها اسکان پردردسر در Front، روابط تا جایی به زوال می‌رود که تمام منظومه شمسی در معرض جنگی فراگیر قرار می‌گیرد.

مولتی‌پلیر

هنوز خیلی چیزها راجع به این بخش بازی نمی‌دانیم، اما اکتیویژن گفته سیستم حرکتی مولتی‌پلیر این قسمت نسخه‌ای پیشرفته از قسمت‌های قبلی ندای وظیفه، با تاکید بر درگیری خط مقدم خواهد بود. بعید نیست نقشه‌هایی با فضای عمودی بیشتر ببینیم؛ چیزی شبیه به تایتان‌فال. ظاهرا بازیکنان می‌توانند براساس سبک بازی خود از راه‌های متعددی به هدف دست پیدا کنند.

سفینه‌های جنگی

مبارزه هوایی و فضایی در بخش داستانی بازی نقشی پررنگ خواهد داشت. رتریبیوشن نقش خانه بازیکن و خدمه‌اش را دارد. به گفته سازندگان، بازیکنان به این وسیله متکی و در قبالش مسئول خواهند بود. بعلاوه، بازیکنان هدایت یک جت جنگنده فضایی به نام شغال را هم انجام خواهند داد.

تاریخ عرضه

قرار است این بازی چهارم نوامبر2016 ( 14 آبان 95) به بازار بیاید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر