jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۸۸۱۱ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۷:۲۷

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر:

«شفق» مردانه می‌شود

سخنگوی ستاد مبارزه با موادمخدر ضمن رد تعطیلی کمپ اقامتی ترک اعتیاد شفق، اظهار کرد: مرکز شفق دوباره به مرکز اقامتی مردانه تبدیل خواهد شد و بحث تعطیلی آن به هیچ وجه مطرح نیست.

«شفق» مردانه می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین ، پرویز افشار به انتشار برخی اخبار در خصوص تعطیلی کمپ ترک اعتیاد شفق واکنش نشان داد و گفت: شفق مرکز درمان اعتیاد مردانه بود اما به علت ضرورت ساماندهی معتادان متجاهر زن خیابانی آنها را در شفق تحت درمان قرار دادیم.

وی افزود: بر اساس قانون، معتادان سه ماه در مراکز ترک اعتیاد ماده 16 نگهداری می‌شوند و ماندن آنها بیش از سه ماه در مراکز جزو اختیارات قاضی است و ما مکلف به رعایت قانون هستیم.

سخنگوی ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه برخی از این افراد که مدت اقامت‌شان به اتمام رسیده بود به خانواده‌هایشان تحویل داده شدند، گفت: تعدادی دیگر دوره درمانی‌شان کامل شد و به مراکز بهاران شهرداری تحویل داده شدند و به همین خاطر دیگر ضرورتی برای ادامه حضور زنان در این مرکز و اداره زنانه آن وجود نداشت زیرا تعداد معتادان متجاهر زن قابل توجه نبود.

وی افزود: قرار شد کسانی که پس از این به عنوان معتادان متجاهر زن شناسایی می‌شوند به مراکز ماده 15 زنانه معرفی و مرکز شفق دوباره به مرکز اقامتی مردانه تبدیل شود بنابراین بحث تعطیلی این مرکز به هیچ وجه مطرح نیست و قرار شده است وظیفه اصلی و کارکرد قبلی خود را ادامه دهد.

افشار در پایان تاکید کرد: به هیچ وجه معتادان زن را رها نکرده‌ایم.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

میان هیکل بود. با صورتی جدی و چشم‌هایی عمیق. صبح‌ها اصرار داشت حتما با اکسیمتر، اکسیژن خون را چک کنم و بعد هم افشانه ضدعفونی کننده را می‌گرفت و چندتا پیس می‌زد و می‌گفت روز خوبی داشته باشید.

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

ماه‌هاست ستاد ملی مقابله با كرونا مشغول آزمون و خطاست. این ستاد از همان هفته‌های اول شیوع بیماری طوری تصمیم گرفت و رفتار كرد كه گویی سرگرم خرید وقت است تا ببیند چه پیش می‌آید و كارها چگونه پیش می‌رود.

پیامبر زلالی

پیامبر زلالی

کلاس‌های دکتر تهرانی نسب را می‌رفتم به شوق این که بعدش فاصله کلاس که طبقه چهارم بود تا طبقه هم‌کف را حرف بزنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر