jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۷۰۶۷ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

گذر امواج ناپایدار تراز میانی جو همچنان سبب بارش در برخی مناطق میهن خواهد شد که این بارش‌ها در مناطق سردسیر به شکل برف خواهد بود.

دیروز: در دامنه‌های البرز، دامنه‌های شمالی و مرکزی زاگرس، مناطقی از تهران، شمال شرق، شرق، مناطقی از شمال غرب و غرب افرایش ابر و بارش رخ داد.

امروز: همچنان در مناطق یاد شده بارش‌ها تداوم دارد که اوج بارش در دامنه‌های زاگرس خواهد بود. در مناطق سردسیر بارش برف رخ می‌دهد.

فردا: از شدت بارش در کشور کاسته می‌شود و بیشتر در شمال شرق شاهد بارش خواهیم بود.

آینده‌نگری: طی روزهای پنجشنبه و نیمه اول روز جمعه نیز از بارش در میهنمان خبری نیست، اما از بعدازظهر جمعه سامانه جدیدی از سمت شمال غرب وارد می‌شود.

احسان مرادی - جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر