jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۶۷۱ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرانجام سامانه بارشی فعال که از هفته گذشته درباره آن هشدار داده بودیم، بر فعالیت خود افزود و در مناطقی از میهن شاهد بارش‌های شدید هستیم که این بارش‌ها همچنان ادامه خواهد داشت.

دیروز: بجز جنوب شرق میهن در دیگر مناطق شاهد بارش بودیم که بارش‌ها در غرب و جنوب غرب سبب آبگرفتگی یا سیلاب شد.

امروز: همچنان بجز جنوب شرق در دیگر مناطق کشور بارش‌ها ادامه دارد. در جنوب غرب، غرب، استان‌های حاشیه زاگرس، مناطقی از شمال غرب و مناطقی از جنوب، بارش‌ها شدید است و سبب طغیان رودها و آبگرفتگی معابر عمومی یا جاری شدن سیلاب می‌شود.

فردا: باز هم در بیشتر مناطق کشور شاهد بارش خواهیم بود که بارش‌ها در غرب، جنوب غرب و جنوب، دامنه‌های البرز، مناطقی از تهران و شمال شرق همچنان شدید خواهد شد.

آینده‌نگری: روز شنبه از شدت بارش‌ها کاسته می‌شود، ولی در نیمه شمالی، غرب، دامنه‌های البرز، دامنه‌های زاگرس و شمال شرق و شرق بارش ادامه دارد.

احسان مرادی - جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر