jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۶۶۱   ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سردار مرتضی طلایی با انتشار عکسی در اینستاگرامش درباره معلم سیستانی که برای نجات دانش‌آموزانش جان خود را از دست داد، نوشت: در میان این همه خبر و تصویر، دیدن جای خالی آقامعلم و غم مشهود دانش‌آموزان رنج‌کشیده‌اش غصه‌‌دارمان می‌کند.

در تاریخ 16 فروردین در پی وقوع گردباد، دیوار قدیمی منزلی که جنب دبستان شهید رحیمی روستای نوکجو، از توابع روتک سیستان در نقطه صفر مرزی قرار داشت، فرو ریخت و حمیدرضا گنگوزهی، معلم فداکار جان خود را برای نجات شاگردانش از دست داد. اگر بالگرد امداد زودتر می‌رسید، شاید آقامعلم امروز در کنار همسر و دو دخترش که یکی از آنها سندروم داون است، حضور داشت. به احترام این معلم و همه معلمان فداکار کشور تمام قد می‌ایستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر