jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۶۶۱ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سردار مرتضی طلایی با انتشار عکسی در اینستاگرامش درباره معلم سیستانی که برای نجات دانش‌آموزانش جان خود را از دست داد، نوشت: در میان این همه خبر و تصویر، دیدن جای خالی آقامعلم و غم مشهود دانش‌آموزان رنج‌کشیده‌اش غصه‌‌دارمان می‌کند.

در تاریخ 16 فروردین در پی وقوع گردباد، دیوار قدیمی منزلی که جنب دبستان شهید رحیمی روستای نوکجو، از توابع روتک سیستان در نقطه صفر مرزی قرار داشت، فرو ریخت و حمیدرضا گنگوزهی، معلم فداکار جان خود را برای نجات شاگردانش از دست داد. اگر بالگرد امداد زودتر می‌رسید، شاید آقامعلم امروز در کنار همسر و دو دخترش که یکی از آنها سندروم داون است، حضور داشت. به احترام این معلم و همه معلمان فداکار کشور تمام قد می‌ایستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر