jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۶۳۹ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

محمد موسوی، ستاره تیم ملی والیبال درباره مصدومیتش در تمرینات تیم ‌ملی به ایسنا گفت: چند روزی که مصدوم شدم، همه نگران بودند که از همه تشکر می‌کنم.

بعد از مصدومیتم بیشتر معروف شدم و تصمیم دارم از این به بعد هر روز خودم را به مصدومیت بزنم! لحظه‌ای که مصدوم شدم فکر کردم تا شش ماه دیگر نمی‌توانم بازی کنم. همه می‌گویند معجزه‌ای رخ داد که آسیب جدی ندیدم. شانس خیلی بزرگی برای صعود به المپیک داریم و من به هیچ وجه نمی‌خواهم از این شانس بگذرم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر