jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۵۰۸ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس گفت: محور چالوس ـ کرج (کندوان) که برای اجرای عملیات راهسازی بسته شده بود، دیروز باز شد.

زمان اکبرپور طاهر در گفت‌وگو با ایرنا افزود: مسیر چالوس ـ کرج در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این هفته به خاطر اجرای عملیات لق‌گیری سنگ‌های معلق کوه و احداث مانع برای جلوگیری از ریزش سنگ‌های معلق بسته شده بود.

در ایام تعطیلات نوروزی امسال به دلیل ریزش سنگ‌های معلق کوه در محور کندوان، به تعدادی خودروهای عبوری خسارت وارد شد و چند نفر از سرنشینان این خودروها نیز مصدوم شدند.

وی افزود: ایمن‌سازی و لق‌گیری سنگ‌های معلق کوه در منطقه دره دریجان توسط نیروهای راهداری این اداره طی دو روز گذشته انجام شد و مسیر برای تردد ایمن مسافران آماده شده است.

حدود 60 کیلومتر از طول مسیر 78کیلومتری جاده چالوس به کرج که در حوزه مازندران قرار دارد، صخره‌ای است.

استان مازندران ده هزار و 500 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد و از محورهای کندوان، هراز، سوادکوه و کیاسر به پایتخت منتهی می‌شود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر