jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۸۷۴ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پسر جوان برای این که بتواند رضایت خانواده دختر مورد علاقه‌اش را جلب کند با جا زدن خود به عنوان پلیس می‌خواست بله بگیرد .

چندروز پیش ماموران درحال گشتزنی در شهرستان منوجان بودند که متوجه مرد جوانی شدند که لباس پلیس به تن دارد و در حال بازرسی در یکی از محله‌های شهر است. ماموران به این مرد جوان ظنین شدند و با نزدیک شدن به وی از او کارت شناسایی خواستند که نتوانست مدارکی به ماموران واقعی نشان دهد. ماموران با اطمینان از این که او پلیس قلابی است وی را بازداشت و برای ادامه تحقیقات به اداره پلیس منتقل کردند.

متهم جوان با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و گفت: من بیکار بودم. چندی پیش هم با دختری آشنا شدم و دوستی‌مان شکل گرفت. دلباخته او شده بودم بنابراین به خواستگاری‌اش رفتم. زمانی که خانواده او متوجه بیکاری‌ام شدند با این ازدواج مخالفت کردند. آنها به من پاسخ منفی دادندو خواستند برای همیشه او را فراموش کنم.

متهم تصریح کرد: هر کاری کردم که رضایت این خانواده را جلب کنم بی‌فایده بود. سرانجام پس از چند ماه تصمیم گرفتم که خود را به جای یک پلیس جا بزنم. بنابراین در این مدت کوتاه با سوار شدن بر خودرویم و پوشیدن لباس پلیس در شهر و بویژه اطراف خانه دختر مورد علاقه‌ام تردد می‌کردم تا آنها با دیدن من گمان کنند که واقعا کاری پیدا کرده‌ام .

پلیس قلابی تصریح کرد: بنابراین برای این که ماجرا واقعی‌تر جلوه کند، تمام رفتارهای ماموران را تقلید می‌کردم. به متخلفان رانندگی در خیابان تذکر می‌دادم. اگر کسی مشاجره‌ای در خیابان می‌کرد به آنها تذکر داده و به درگیری آنها پایان می‌دادم. امروز در خیابان بودم که ماموران به من شک کردند و من بازداشت شدم و ماجرا لو رفت./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر