jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۸۷۴   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پسر جوان برای این که بتواند رضایت خانواده دختر مورد علاقه‌اش را جلب کند با جا زدن خود به عنوان پلیس می‌خواست بله بگیرد .

چندروز پیش ماموران درحال گشتزنی در شهرستان منوجان بودند که متوجه مرد جوانی شدند که لباس پلیس به تن دارد و در حال بازرسی در یکی از محله‌های شهر است. ماموران به این مرد جوان ظنین شدند و با نزدیک شدن به وی از او کارت شناسایی خواستند که نتوانست مدارکی به ماموران واقعی نشان دهد. ماموران با اطمینان از این که او پلیس قلابی است وی را بازداشت و برای ادامه تحقیقات به اداره پلیس منتقل کردند.

متهم جوان با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و گفت: من بیکار بودم. چندی پیش هم با دختری آشنا شدم و دوستی‌مان شکل گرفت. دلباخته او شده بودم بنابراین به خواستگاری‌اش رفتم. زمانی که خانواده او متوجه بیکاری‌ام شدند با این ازدواج مخالفت کردند. آنها به من پاسخ منفی دادندو خواستند برای همیشه او را فراموش کنم.

متهم تصریح کرد: هر کاری کردم که رضایت این خانواده را جلب کنم بی‌فایده بود. سرانجام پس از چند ماه تصمیم گرفتم که خود را به جای یک پلیس جا بزنم. بنابراین در این مدت کوتاه با سوار شدن بر خودرویم و پوشیدن لباس پلیس در شهر و بویژه اطراف خانه دختر مورد علاقه‌ام تردد می‌کردم تا آنها با دیدن من گمان کنند که واقعا کاری پیدا کرده‌ام .

پلیس قلابی تصریح کرد: بنابراین برای این که ماجرا واقعی‌تر جلوه کند، تمام رفتارهای ماموران را تقلید می‌کردم. به متخلفان رانندگی در خیابان تذکر می‌دادم. اگر کسی مشاجره‌ای در خیابان می‌کرد به آنها تذکر داده و به درگیری آنها پایان می‌دادم. امروز در خیابان بودم که ماموران به من شک کردند و من بازداشت شدم و ماجرا لو رفت./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر