jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۸۴۵   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور نامه‌ای ضمن حمایت از رویکرد صدا و سیما تاکید کرد: گروگانگیری بودجه رسانه ملی اشکال در نظام بودجه‌ریزی کشور است.

به گزارش تسنیم، در بخشی از این نامه آمده است: صدا و سیما به‌ عنوان یک نهاد مستقل و انقلابی که جدای از قوای سه‌گانه کشور و در عین حال همدل و همراه با آنان به فعالیت مشغول است، قرارگاه مرکزی مقابله با جنگ نرم دشمنان این مرز و بوم است. برخی از اقدامات اخیر در رسانه ملی حقیقتا جای تقدیر دارد، اقداماتی چون چابک‌سازی نیروی انسانی و حذف ساختارها و جایگاه‌های مدیریتی غیر ضروری، کاهش هزینه‌های جاری و زائد، کاهش حجم برنامه‌های کم‌بیننده و افزایش کیفیت تولید و برنامه‌سازی، تحول‌و‌ نوگرایی در بخش‌های خبری حقیقتا از منظر انصاف جای تشکر دارد. فشارها، تخریب‌ها و بداخلاقی‌های بدخواهان و زاویه‌داران با گفتمان انقلاب اسلامی نشان از مسیر درست رسانه ملی در دفاع از حقوق مردم و کشور دارد. ما اعضای جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور ضمن حمایت از اقدامات انقلابی دکتر سرافراز و مسیر صدا و سیما در حمایت از منافع مردم و کشور، از دولت می‌خواهیم با گروگیری بودجه صدا و سیما، مهم‌ترین نهاد فرهنگی این کشور را قربانی بازی‌های بی‌حاصل سیاسی نکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر