jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۸۴۵ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور نامه‌ای ضمن حمایت از رویکرد صدا و سیما تاکید کرد: گروگانگیری بودجه رسانه ملی اشکال در نظام بودجه‌ریزی کشور است.

به گزارش تسنیم، در بخشی از این نامه آمده است: صدا و سیما به‌ عنوان یک نهاد مستقل و انقلابی که جدای از قوای سه‌گانه کشور و در عین حال همدل و همراه با آنان به فعالیت مشغول است، قرارگاه مرکزی مقابله با جنگ نرم دشمنان این مرز و بوم است. برخی از اقدامات اخیر در رسانه ملی حقیقتا جای تقدیر دارد، اقداماتی چون چابک‌سازی نیروی انسانی و حذف ساختارها و جایگاه‌های مدیریتی غیر ضروری، کاهش هزینه‌های جاری و زائد، کاهش حجم برنامه‌های کم‌بیننده و افزایش کیفیت تولید و برنامه‌سازی، تحول‌و‌ نوگرایی در بخش‌های خبری حقیقتا از منظر انصاف جای تشکر دارد. فشارها، تخریب‌ها و بداخلاقی‌های بدخواهان و زاویه‌داران با گفتمان انقلاب اسلامی نشان از مسیر درست رسانه ملی در دفاع از حقوق مردم و کشور دارد. ما اعضای جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور ضمن حمایت از اقدامات انقلابی دکتر سرافراز و مسیر صدا و سیما در حمایت از منافع مردم و کشور، از دولت می‌خواهیم با گروگیری بودجه صدا و سیما، مهم‌ترین نهاد فرهنگی این کشور را قربانی بازی‌های بی‌حاصل سیاسی نکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر