jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۴۵۳۱ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۰۹

خبر مصدومیت موسوی شوک بزرگی به والیبال ایران بود اما این ستاره به سرعت همه را از شوک خارج کرد.

موسوی 10 روز دیگر برمی گردد

به گزارش جام جم ورزشی ، مصدومیت موسوی اتفاقات زیادی را جلوی چشم همه والیبالی ها آورد. اینکه تیم ملی قرار است بدون یک ستاره سرعتی زن به انتخابی المپیک برود و در لیگ جهانی هم نیست و بدشانسی از این بدتر نمی شود و از این حرف ها... اما به همان سرعت که خبر مصدومیت محمد موسوی عراقی همه را نگران کرد به همان سرعت هم اعلام شد او 10 روز دیگر برمی گردد.

این خبری بود که سیامک افروزی پزشک تیم ملی والیبال اعلام کرد. بر طبق گفته این پزشک محمد موسوی یک هفته الی 10 روز دیگر شرایط تمرین کردن پیدا می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر