jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۵۰۱ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در حالی که برخی فدراسیون‌ها از پرداخت حقوق واریزی و دو میلون تومانی وزارت ورزش و جوانان به ورزشکاران المپیکی خودداری می‌کنند، وزارت ورزش تصمیم گرفت امسال به حساب شخصی ورزشکاران حقوق آنها را واریز کند !

در روزهای گذشته زمزمه نارضایتی برخی ورزشکاران از پرداخت نشدن حقوق دو میلیون تومانی آنها در حالی به گوش می‌رسید که محمدعلی شجاعی، رئیس فدراسیون تیرو کمان 17 فروردین از پرداخت نشدن حقوق زهرا نعمتی، بانوی کماندار المپیکی ایران خبر داد و گفت: تا به امروز رقمی تحت عنوان حقوق ورزشکاران المپیکی به این فدراسیون واریز نشده است.

با این حال دیروز مناف هاشمی، معاون وزیر ورزش و جوانان موضوع پرداخت نشدن حقوق ورزشکاران المپیکی را رد کرد و گفت: مستندات حقوق‌های واریزی ورزشکاران المپیکی در وزارت ورزش و جوانان موجود است. ما این حقوق را در سال 94 به فدراسیون‌ها پرداخت کرده‌ایم تا به ورزشکاران داده شود. بر اساس تصمیم‌گیری‌های صورت گرفته، از ابتدای فروردین 95 تا پایان بازی‌های المپیک، حقوق ورزشکاران به حساب آنها پرداخت خواهد شد. حقوق ماهانه ورزشکاران المپیکی ماهی دو میلیون تومان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر