jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۵۰۱   ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در حالی که برخی فدراسیون‌ها از پرداخت حقوق واریزی و دو میلون تومانی وزارت ورزش و جوانان به ورزشکاران المپیکی خودداری می‌کنند، وزارت ورزش تصمیم گرفت امسال به حساب شخصی ورزشکاران حقوق آنها را واریز کند !

در روزهای گذشته زمزمه نارضایتی برخی ورزشکاران از پرداخت نشدن حقوق دو میلیون تومانی آنها در حالی به گوش می‌رسید که محمدعلی شجاعی، رئیس فدراسیون تیرو کمان 17 فروردین از پرداخت نشدن حقوق زهرا نعمتی، بانوی کماندار المپیکی ایران خبر داد و گفت: تا به امروز رقمی تحت عنوان حقوق ورزشکاران المپیکی به این فدراسیون واریز نشده است.

با این حال دیروز مناف هاشمی، معاون وزیر ورزش و جوانان موضوع پرداخت نشدن حقوق ورزشکاران المپیکی را رد کرد و گفت: مستندات حقوق‌های واریزی ورزشکاران المپیکی در وزارت ورزش و جوانان موجود است. ما این حقوق را در سال 94 به فدراسیون‌ها پرداخت کرده‌ایم تا به ورزشکاران داده شود. بر اساس تصمیم‌گیری‌های صورت گرفته، از ابتدای فروردین 95 تا پایان بازی‌های المپیک، حقوق ورزشکاران به حساب آنها پرداخت خواهد شد. حقوق ماهانه ورزشکاران المپیکی ماهی دو میلیون تومان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر