jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۴۴۰۵ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۷:۵۴

رئیس اتحادیه بارفروشان از افزایش ۱۰ درصدی قیمت میوه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار خبر داد و گفت: قیمت هندوانه ۲۰ درصد ارزان شده است.

میوه گران شد

به گزارش جام جم آنلاین ، سید محسن محمودی از افزایش ۱۰ درصدی قیمت انواع میوه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار خبر داد و افزود: قیمت برخی صیفی‌جات از جمله هندوانه در میدان مرکزی حدود ۲۰ درصد کاهش یافته و در حال حاضر نرخ این محصول کمتر از ۱۰۰۰ تومان است.

وی، قیمت هر کیلوگرم پرتقال تامسون را هم بین ۱۸۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان اعلام کرد و ادامه داد: در حال حاضر موجودی این میوه در انبارها رو به کاهش است و به تدریج عرضه آن کم خواهد شد، بنابراین قیمت نیز بالا می‌رود.

محمودی، قیمت هر کیلوگرم سیب درختی ممتاز را هم بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان عنوان کرد. ‌

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر