jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۴۴۰۵   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۷:۵۴

رئیس اتحادیه بارفروشان از افزایش ۱۰ درصدی قیمت میوه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار خبر داد و گفت: قیمت هندوانه ۲۰ درصد ارزان شده است.

میوه گران شد

به گزارش جام جم آنلاین ، سید محسن محمودی از افزایش ۱۰ درصدی قیمت انواع میوه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار خبر داد و افزود: قیمت برخی صیفی‌جات از جمله هندوانه در میدان مرکزی حدود ۲۰ درصد کاهش یافته و در حال حاضر نرخ این محصول کمتر از ۱۰۰۰ تومان است.

وی، قیمت هر کیلوگرم پرتقال تامسون را هم بین ۱۸۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان اعلام کرد و ادامه داد: در حال حاضر موجودی این میوه در انبارها رو به کاهش است و به تدریج عرضه آن کم خواهد شد، بنابراین قیمت نیز بالا می‌رود.

محمودی، قیمت هر کیلوگرم سیب درختی ممتاز را هم بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان عنوان کرد. ‌

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر