jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۱۹۴ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رضا شکاری، بازیکن جوان تیم ذوب‌آهن مدعی است از باشگاه لسترسیتی که این روزها در صدر رقابت‌های لیگ برتر انگلیس است، پیشنهاد دارد اما باشگاه ذوب‌آهن این پیشنهاد را از اساس تکذیب می‌کند.

آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در مورد این خبر به فارس گفت:‌ این موضوع صحت ندارد. اگر زمانی این دعوتنامه از باشگاه لسترسیتی به باشگاه ذوب‌آهن رسید آن را روی سایت باشگاه قرار می‌دهم تا همه رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها از آن استفاده کنند. شکاری با ما قرارداد سه ساله دارد و ما استقبال می‌کنیم که بازیکنمان دعوتنامه‌‌ای از لسترسیتی داشته باشد، اما واقعا چنین موضوعی صحت ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر