jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۳۸۸۴ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۱

استیون اسپیلبرگ فیلم تازه اش «غول عظیم دوست داشتنی» را آماده نمایش عمومی کرد. او با این فیلم، دوباره به دنیای فانتزی فیلم های دهه هشتاد میلادی خود برگشته است.

بازگشت اسپیلبرگ به گذشته ها

به گزارش جام جم آنلاین ، فیلم ساز 69 ساله سینما فانتزی ماجراجویانه خود را براساس داستان کلاسیک و پرخواننده رولد دال به همین نام ساخته است.

روبی بارنهیل بازیگر تازه وارد سینما، نقش کاراکتر محوری داستان فیلم را بازی کرده است. او در نقش دختری کوچولو به نام سوفی ظاهر شده، که یتیم است.

دوستی سوفی با یک موجود بسیار بزرگ و عجیب و غریب، ماجراهای فانتزی و با نمک زیادی را برای هر دوی آن ها به وجود می آورد.

منتقدان سینمایی که هنوز «غول عظیم دوست داشتنی» را ندیده اند، به شباهت های آن با درام علمی تخیلی «ئی تی» اسپیلبرگ مقایسه می کنند.

اسپیلبرگ نزدیک به دو دهه است که درام های واقع گرایانه می سازد و از ژانر محبوب خود فانتزی و علمی تخیلی فاصله گرفته است.

به همین دلیل، درام فانتزی و نوجوانانه جدید او بسیار مورد توجه رسانه های گروهی و منتقدان سینمایی قرار گرفته است. سایت اینترنتی امپایر آنلاین پیش بینی فروش بالایی برای فیلم تازه اسپیلبرگ کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر