jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۸۰۸ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

با ورود سامانه بارش‌زا در نیمی از میهن بارش‌های بهاری آغاز شد که این بارش‌ها در مناطقی از جنوب شرق سبب آبگرفتگی و سیلاب‌های محلی می‌شود.

دیروز: در مناطق گسترده‌ای از کشور شاهد رشد ابر، رگبار، آذرخش، وزش باد شدید یا ریزش تگرگ بودیم.

امروز: در نیمه شرقی، دامنه‌های البرز، دامنه‌های زاگرس و مرکز، رشد ابر، رگبار، آذرخش، وزش باد شدید یا ریزش تگرگ رخ می‌دهد. در جنوب شرق احتمال آبگرفتگی و رخداد سیلاب‌های محلی دور از انتظار نیست.

فردا:در حالی که بارش در نیمه شرقی تداوم دارد با ورود موج جدید ناپایدار در شمال غرب و غرب بارش‌های رگباری دوباره آغاز می‌شود.

آینده‌نگری: اواسط هفته سامانه ناپایدار جدید سبب بارش در بیشتر مناطق کشور خواهد شد.

احسان مرادی - جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر