jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۳۳۶۵   ۱۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی استان یزد از سفر اولین قطار گردشگران خارجی در سال 1395 به شهر یزد در بیست و یکم فروردین‌ امسال خبر داد.

سید مصطفی فاطمی تصریح کرد: این قطار گردشگری با نام عقاب طلایی که سال گذشته نیز چند مرتبه به یزد سفر کرده بود، امسال برای اولین بار در روز 21 فروردین‌ وارد یزد می‌شود. وی با بیان این‌که مسافران این قطار عمدتاً ‌اروپایی و آمریکایی هستند، تعداد آنها به همراه خدمه قطار را 80 نفر ذکر کرد و گفت: گردشگران پس از حضور در یزد از جاذبه‌های تاریخی این شهر از جمله بافت تاریخی، مسجد جامع، آتشکده و دخمه زرتشتیان و باغ جهانی دولت‌آباد بازدید خواهند کرد. وی یادآور شد: قطار عقاب طلایی که سفر خود را از مجارستان آغاز کرده است، پس از عبور از کشورهای مختلف و ورود به ایران در مدت یک هفته در شهرهای تبریز، کاشان، اصفهان، شیراز، یزد، مشهد و تهران توقف خواهد داشت و روز 23 فروردین سفر در ایران پایان خواهد یافت./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر