jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۸۹۰۲۳   ۲۲ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۰

یک کودک هموفیلی به آرزوی خودش رسید و امروز مدیرعامل پرسپولیس شد.

یک کودک مدیرعامل پرسپولیس شد! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در تمرین امروز پرسپولیس اتفاق جالبی رخ داد که می‌توان آن را الگوبرداری از باشگاه‌های خارجی دانست.

یک کودک که به بیماری هموفیلی دچار است آرزو داشته روزی مدیرعامل پرسپولیس شود و یک گروه مستندساز در شبکه 5 سیما آرزوی این کودک را برآورده کردند.

این کودک با هماهنگی مسئولان باشگاه پرسپولیس در محل این باشگاه حاضر شد و پشت میز مدیرعاملی نشست و به عنوان مدیرعامل مشغول به کار شد.

همچنین این کودک امروز به محل تمرین پرسپولیس آمد و جالب اینجا بود که این کودک 6 ساله همراه با دو محافظ به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به درفشی‌فر آمد و از تمرین سرخپوشان بازدید کرد.

این کودک 6 ساله دقایقی هم با رضا نورمحمدی، سوشا مکانی و محسن بنگر فوتبال بازی کرد و به عنوان مدیرعامل پرسپولیس لحظاتی با این بازیکن به صحبت پرداخت.

این کودک همچنین برای سوشا مکانی پنالتی زد که ضربه پنالتی او هم تبدیل به گل شد و به دروازه‌بان پرسپولیس گل زد.

مکانی همچنین دستکش خود را به این کودک اهدا کرد و با او عکس یادگاری گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها