یک تبعه خارجی با حضور در شعبه نهم دادسرای جنایی گفت: اگر پسری که با دختر من فرار کرده است دست و پای خود را مهر دختر من کند از شکایت خود صرفنظر می‌کنم.
کد خبر: ۸۷۹۹۰۳
دست و پای پسر، مهریه دختر !

به گزارش جام جم آنلاین ، چندی پیش مردی افغان با مراجعه به شعبه نهم دادسرای جنایی تهران در مقابل قاضی سهرابی مدعی شد دو دختر جوانش از خانه خارج شده‌اند و به منزل بازنگشته‌اند.

وی افزود: یکی از دخترانم قصد ازدواج با پسری را دارد و فکر ‌کنم این پسر جوان از مکان حضور دخترانمان اطلاع داشته باشد.

یافتن این 2 دختر در دستور کار پلس آگاهی قرار گرفت تا اینکه 3 محل در ورامین، شهرری و کهریزک شناسایی شد که 2 دختر و پسر جوان پی در پی از این مکان‌ها استفاده می‌کردند.

در ادامه تحقیقات پسر جوانی در کهریزک یعنی آخرین محل اقامت دستگیر شد و با بررسی که از تلفن همراه وی صورت گرفت مشخص شد وی عکسی از یکی از دخترها در گوشی خود دارد.

با این سرنخ ماموران آگاهی موفق به یافتن پسر دیگری شدند که 2 دختر را در منزل خود نگهداری می‌کرد و صبح امروز این 2 نفر مقابل قاضی سهرابی قرار گرفتند.

دو دختر جوان به قاضی سهرابی گفتند که نزدیک به 3 ماه است که به منزلشان بازنگشته‌اند.

در ادامه دختر کوچکتر عنوان کرد من با متهم دوم ازدواج کرده‌ام و این 3 ماه در یک اتاق خانه‌ای 3 خوابه زندگی می‌کردم.

پدر دختر جوان نیز در دادسرا حاضر شد و گفت: من حاضر به رضایت از متهم دوم که با دختر من ازدواج کرده هستم به شرطی که وی همراه با پدر و مادر خود به خانه من آمده و نزد من وی را بار دیگر عقد کند و مهریه دخترم نیز باید یک دست و یک پای خواستگار باشد.

قاضی سهرابی پس از این جلسه بازجویی 2 پسر را از اتهام آدم‌ ربایی تبرئه کرد و خواستار تامل بیشتر پدر در خصوص شرط پدر برای رضایت از متهمان شد.

منبع: فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها