jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۷۹۷۳۴   ۱۸ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۵

اشکان دژاگه مهاجم بازیکن ایرانی العربی بازی بعدی تیمش را از دست داد.

اشکان دژاگه محروم شد

به گزارش جام جم ورزشی ، اشکان دژاگه، ستاره ایرانی العربی قطر در دیدار این تیم برابر الغرافه یکی از بهترین بازی های خود در لیگ ستارگان قطر را به نمایش گذاشت. او سهم بسزایی در پیروزی تیمش در این دیدار داشت و با بازی خوبی که به نمایش گذاشت به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

در حالی که العربی این پیروزی روحیه بخش را به دست آورده خبر بدی به گوش هواداران این تیم رسید و آن اینکه اشکان دژاگه، ستاره ایرانی و کاپیتان این روزهای العربی در دیدار برابر الغرافه کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و به بازی بعد این تیم نخواهد رسید.

العربی با 27 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی جای دارد و با تیم صدرنشین الریان 21 امتیاز فاصله دارد و این نشان می دهد که شانسی برای کسب عنوان قهرمانی ندارد، اما می تواند به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر